Wypożyczalnia Segway w Zakopanem

Gubałówka , 34-500 Zakopane 49.3074272 19.9370173 Atrakcje Zakopane


Opinie

Atrakcja Wypożyczalnia Segway w Zakopanem Zakopane nie ma jeszcze opinii

Aktualna pogoda

Niedziela, 25 Wrzesień Pogoda 5 dni
  • Temperatura
  • Zachmurzenie %
  • Wiatr z prędkością m / s
  • Ciśnienie hPa
Zaproponuje podobną atrakcję
Segway pełna nazwa w języku angielskim to Segway Personal Transporter jest to pojazd dwukołowy, utrzymujący równowagę samodzielnie. Kierowanie Segwayem jest bardzo proste, bez trudu technikę poruszania opanuje dorosła osoba jak i dziecko w ciągu 10 minut. Dla większości osób taka forma kierowania jest czyms nowym i wartym sprawdzenia. W skrócie aby ruszyć do przodu pochylamy się lekko do przodu. Aby jechać do tyłu musimy delikatnie odchylić się w tył. Aby wykonać skręt wystarczy przesunąć drążek kierowczowniczy w lewo bądź w prawo. Technika kierowania jest bardzo naturalna i po kilkunastu minutach instruktażu z podstaw możemy spokojnie wyruszyć na wycieczkę po okolicach Zakopanego. W ramach trasy wycieczki po Zakopanym przewidziano drogi asfaltowych, a także jazdę w terenie. Segway zasilany jest z akumulatora, który umożliwia nawet do 6 godzin jazdy oraz pozwala na rozwijanie prędkość do 20km/h.
W Zakopanem, w czasie okresu letnich wakacji i urlopów, organizowane są bardzo atrakcyjne wycieczki na Segway-ach. Z pewnością zapamiętają Państwo malownicze trasy, widoki oraz profesjonalne podejście obsługi. Organizator wycieczek na Segway po okolicach Zakopanego zapewnia możliwość wzięcia udziału równocześnie siedem osób. Dla turystów odwiedzających Zakopane, którzy nie są przekonani czy jazda na Segway'u to atrakcja dla nich, został przygotowany tor na Gubałówce do jazdy na Segway-ach. Cena 5 minutowej przejażdżki to koszt 12 zł w sezonie 2015.
Cena wycieczki trwającej 2 godziny w tym instruktaż 150 zł w sezonie 2015
Wycieczki na Segway'ach po Zakopanem trwają od maja do końca października, lub do pierwszego śniegu. Tor na Gubałówce czynny jest każdego dnia miesiącu lipcu i sierpniu.
Wypożyczalnia Segway'i w Zakopanem to świetna atrakcja i moc wrażeń dla pań i panów i dzieci. Zapraszamy do zapozniania się również z ofertą noclegi w Zakopanym.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą noclegów na - Noclegi Zakopane

Adres

Gubałówka
34-500 Zakopane
woj. Małopolskie ( powiat tatrzański )

Współrzędne GPS

Lat: 49.3074272 Lng: 19.9370173


Brak opinii