Trasy rowerowe w Szczyrku

Trasy Rowerowe, 43-370 Szczyrk 49.6844492 19.030162 Atrakcje Szczyrk


Opinie

Atrakcja Trasy rowerowe w Szczyrku Szczyrk nie ma jeszcze opinii

Aktualna pogoda

Poniedziałek, 15 Lipiec Pogoda 5 dni
  • Temperatura
  • Zachmurzenie %
  • Wiatr z prędkością m / s
  • Ciśnienie hPa
Zaproponuje podobną atrakcję

Trasy rowerowe w Szczyrku

Szczyrk jest miastem położonym w Beskidach. Jest ono jednym z najciekawszych do odwiedzenia w Polsce. Trasy rowerowe w Szczyrku umożliwią wam aktywne zwiedzanie tego miasta.

Rowerem przez Szczyrk

To beskidzkie miasto ma wam do zaoferowania sporo niełatwych do przemierzenia szlaków rowerowych. Trasy rowerowe w Szczyrku sprawdzą waszą kondycję i umiejętność jazdy rowerem górskim, stanowią gratkę dla osób lubiących wyzwania. Trudność pokonania trasy zależy od koloru szlaku, niebieski oznacza łatwy, żółty – średnio trudny oraz czerwony oznacza bardzo trudny. W centrum Szczyrku mamy do dyspozycji kilka tras do jeżdżenia: Trasa wokół Skalitego, Trasa Góra- Bieniatka (szlak niebieski), Trasa Beskid (szlak żółty), Trasa Skrzyczne, oraz Trasa Magura (szlak czerwony).Trasy rowerowe w Szczyrku różnią się również długością i czasem ich przemierzenia. Pokonując trudniejsze trasy pamiętajcie o posiadaniu kasku oraz apteczki, nawadniajcie organizm oraz sprawdźcie też stan techniczny roweru.

Jadąc rowerem będziecie mieli okazję zwiedzić panoramę Szczyrku i Beskid Śląskich. Przykładowo, jadąc trasą wokół Skalitego, zobaczycie, góry Beskidu Małego i Żywieckiego a także skocznię narciarską Skalite gdzie odbywały się zawody w skokach narciarskich, jak chociażby Letnie Grand Prix w 2011 r. Przygotujcie się też na przemierzanie terenów górskich, konieczny będzie więc odpowiedni rower i przygotowanie fizyczne. Jadąc Górą-Bieniatką będziemy mieli okazję podziwiać góry Beskidu Żywieckiego.

Trasy rowerowe w Szczyrku dają możliwość uprawiania turystyki aktywnej, dobrej dla naszego zdrowia, to też świetna rozrywka, która nie kosztuje nas nic oprócz własnego roweru, sprzętu kolarskiego oraz własnych sił. Warto jednak wpierw objąć łatwiejszą trasę, jeżeli nie czujecie się na siłach by przemierzyć trudniejsze.


Zobacz nasze propozycje w SzczyrkuZapraszamy do zapoznania się z ofertą noclegów na - Noclegi Szczyrk

Adres

Trasy Rowerowe
43-370 Szczyrk
woj. Śląskie ( powiat bielski (województwo śląskie) )

Współrzędne GPS

Lat: 49.6844492 Lng: 19.030162


Brak opinii
Noclegi w pobliżu

Apartamenty Janówka Zakopane

Apartamenty Janówka Zakopane

Kościelisko

Odległość 76.83 km
Willa Na Szczycie

Willa Na Szczycie

Zakopane

Odległość 77.13 km
Noclegi na Gubałówce - pokoje u Basi

Noclegi na Gubałówce - pokoje u Basi

Zakopane , Opinie 1

Odległość 77.21 km
Najlepsze naleśniki w Zakopanem

Najlepsze naleśniki w Zakopanem

Zakopane

Odległość 77.66 km
Willa Cetynka na Gubałówce

Willa Cetynka na Gubałówce

Zakopane

Odległość 77.78 km
Domek Rosa

Domek Rosa

Zakopane

Odległość 78.78 km