Noclegi w Polsce 65

Atrakcje Kołobrzeg

Aktualna pogoda Kołobrzeg

Czwartek, 16 Sierpień
  • Temperatura C
  • Zachmurzenie %
  • Wiatr z prędkością m / s
  • Ciśnienie hPa


Dodaj noclegi w Kołobrzegu

Noclegi Kołobrzeg

Willa ADA Kołobrzeg

Willa ADA Kołobrzeg

Kołobrzeg

Wille KołobrzegNoclegi Kołobrzeg – Jedyne z takim widokiem na morze

Na co możemy liczyć w Kołobrzegu?

Urlop nad morzem nadal jest najczęściej wybieraną wakacyjną opcją - to dlatego, że oferuje nam wiele możliwości. To nie tylko opalanie się na piaszczystej plaży i spacerowanie po znajdujących się w pobliżu lasach, ale też zwiedzanie atrakcyjnych miejsc. Ciekawą ofertą dla turystów może pochwalić się na przykład Kołobrzeg. W mieście znajduje się między innymi Galeria Sztuki Współczesnej, Muzeum Oręża Polskiego oraz Skansen Morski. Osoby żądne wrażeń z pewnością odnajdą się także w Centrum Atrakcji Wojskowej, gdzie czeka na nich przejażdżka opancerzonym transporterem lub czołgiem. To z pewnością niezapomniana przygoda dla osób fascynujących się wojskowością. Z kolei jeśli chcemy poznać historię miasta, nie powinniśmy pominąć Pałacu Brauschweigów, w którym przechowywane są historyczne przedmioty codziennego użytku. Z pewnością jeden dzień to za mało, by zwiedzić wszystkie fascynujące miejsca w Kołobrzegu. Jeśli zdecydujemy się na pobyt w tym mieście - zarezerwujmy co najmniej kilka dni na tę przygodę.

Obserwując wschód słońca

Największą zaś atrakcją ze wszystkich jest widok wschodu słońca nad morzem - budzące się słońce odbija promienie od tafli wody, co wygląda wyjątkowo, dlatego też o świcie warto wybrać się na plażę. Najlepiej będzie więc zarezerwować nocleg w kołobrzeskim pensjonacie znajdującym się blisko morze - choć mogłoby się wydawać, że to drogie rozwiązanie, jest wręcz przeciwnie. Wiele kwater prywatnych proponuje tanie oferty noclegowe, jednak są one szybko rozchwytywane - jeżeli wcześniej nie dokonamy rezerwacji, na miejscu możemy poczuć się zawiedzeni. Rozwiązaniem są jednak też noclegi z widokiem na morze - wprawdzie pensjonat będzie znajdował się nieco dalej, ale wschód słońca będziemy mogli obserwować, nie wychodząc z łóżka. To atrakcyjna opcja, z której z pewnością skorzystają osoby lubiące długo wylegiwać się w ciepłej pościeli, niezależnie od pory roku. Choć mówiąc o urlopie nad morzem, każdy z nas myśli pewnie o lecie, w Kołobrzegu można miło spędzić także zimę. Każdy z nas choć raz w życiu powinien zobaczyć morze zimą! I tutaj noclegi blisko morza są niezastąpione – wieczorem możemy wybrać się na krótki spacer brzegiem morza.

Dla zdrowia

Kołobrzeg jest też miejscowością wybieraną często ze względów uzdrowiskowych – rehabilitacje i zabiegi, dzięki obecności zdrowego, jodowego powietrza, zawsze przynoszą pomyślne efekty. Dla osób, które decydują się na pobyt w Kołobrzegu ze względów zdrowotnych, kierowana jest oferta noclegów w części uzdrowiskowej. Dużą popularnością cieszą się między innymi noclegi z wyżywieniem – a wszystko w atrakcyjnej cenie. To dlatego Kołobrzeg jest tak chętnie odwiedzany przez turystów z całego kraju.

Kołobrzeg stanowi największe uzdrowisko w Polsce, które warto odwiedzić ze względu na znajdujące się tu liczne zabytki oraz sprzyjający klimat. Atrakcją są też na pewno ciekawe imprezy cykliczne z wielu dziedzin takich jak muzyka, poezja czy folklor. Jeśli interesują Państwa noclegi Kołobrzeg ma do zaoferowania wiele przytulnych pensjonatów, hoteli czy apartamentów prywatnych. Prezentujemy zarówno noclegi znajdujące się w zacisznej okolicy, nieco oddalonej od centrum miasta, jak i te, które pozwalają na aktywne uczestnictwo w życiu miasta.

Nadmorskie miejscowości, takie jak Kołobrzeg, cieszą się zainteresowaniem nie tylko w sezonie. Zawsze można bowiem pospacerować brzegiem morza i powdychać ożywcze, nasycone jodem powietrze. Dlatego też dogodne noclegi Kołobrzeg zapewnia turystom przez cały rok. Z pomocą naszej wyszukiwarki zawsze mogą Państwo znaleźć najlepsze miejsce dla siebie.