Noclegi w Polsce 54
Sylwester w górach dokąd jechać ?

Sylwester w górach dokąd jechać ?

Niedługo święta wigilijne, uczta w gronie rodziny i masa prezentów pod choinkę. Później zaś nadchodzi Sylwester i koniec roku. Warto pomyśleć, gdzie i jak chcemy go spędzić. Atrakcje w Polsce czekają na nas również w ten magiczny dzień.

Sylwester w górach,- czemu nie?

Ludzie spędzają Sylwestra na różne sposoby, często w gronie przyjaciół lub rodziny. Chcemy was przekonać - a przynajmniej tych, którzy będą bawić się w rodzinnym mieście - do świętowania nadejścia nowego roku właśnie w górach. Na cel wyprawy warto wziąć takie miasta jak Zakopane, Szczyrk, Karpacz lub też Szklarska Poręba- zimowa stolica radiowej Trójki. To właśnie od niej zaczniemy. Atrakcje w Polsce zimą są naprawdę liczne

Dlaczego Szklarska Poręba?

Dlatego, że to jest miejsce piękne i obfite w atrakcje. Przed nocną zabawą w klubie, weźcie narty i wybierzcie się w góry, żeby na nich trochę pojeździć. Spędzając czas aktywnie, będziecie mieli okazję obejrzeć Karkonosze - pasmo górskie Sudetów. Jako że Szklarska Poręba jest zimową stolicą radiowej Trójki, możecie się spodziewać hucznej sylwestrowej imprezy. 

Dlaczego Zakopane?

Zakopane nie jest co prawda stolicą Podhala, ale jego najsłynniejszym miastem i najpopularniejszym miastem górskim w Polsce. W zimę, kiedy w Zakopanem prószy śnieg a Krupówki wyglądają bajkowo, możemy być pewni, że Sylwester w tym mieście będzie niezapomniany, W Zakopanem znajdują się kluby nocne, gdzie przy dobrej muzyce i w gronie przyjaciół będziecie się bawić do białego rana. Na Krupówkach będziecie mieć okazję świętować początek Nowego Roku wraz z innymi ludźmi. Wcześniej jednak zarezerwujcie sobie miejsce spoczynku w Zakopanem, po sylwestrowej imprezie będziecie musieli porządnie wypocząć. Dlatego przed wyjazdem sprawdźcie, które ośrodki wypoczynkowe oferują noclegi w Polsce w korzystnej cenie.  

Dlaczego Szczyrk?

 Szczyrk to miasto znajdujące się w Beskidach Śląskich. To urokliwe miasto znane ze swoich atrakcyjnych ścieżek rowerowych o zróżnicowanym stopniu trudności. Jeśli chcecie spędzić Sylwester w Szczyrku, pamiętajcie o załatwieniu sobie noclegu w ośrodku wypoczynkowym. Poszukajcie też informacji, czy centra rozrywki lub hotele organizują bal sylwestrowy. Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku oferuje trzydniowy pakiet sylwestrowy od 30 grudnia 2016 r. do 1 stycznia 2017 r. Jest to co prawda spory wydatek, ale osoby które mają wystarczające środki finansowe oraz chcą wypocząć w bardzo komfortowych warunkach powinni mieć na uwadze wspomnianą już ofertę. Jej szczegóły znajdują się na stronie internetowej Orlego Gniazda

A może Karpacz?

Karpacz to popularne miasto u stóp polskich Sudetów. Atrakcje w Polsce w Karkonoszach związane są z górską wędrówką, sportami zimowymi, jak chociażby jazda na nartach. Polecamy wspiąć się na Śnieżkę i wypić szampana oglądając panoramę miasta i fajerwerki. Upewnijcie się tylko, czy nie będzie o tej porze zagrożenia lawinowego. Dobrym pomysłem będzie przenocowanie w którymś z górskich schronisk. Schronisko Samotnia oferuje przyjezdnym pakiet sylwestrowy, w cenę wchodzi nocleg od 27 grudnia 2016 r. do 2 stycznia 2016 r. Najtańszym wariantem będzie zarezerwowanie noclegu w pokoju dla 7-10 osób, wtedy zapłacicie od osoby 750 zł, nie zaś 810 jak w przypadku pokoju dla 1-3 osób. To niemały wydatek, dlatego warto zaoszczędzić trochę pieniędzy na nocleg w górach, żeby wasz Sylwester był wyjątkowy.


Kliknij w link poniżej aby zobaczyć nasze propozycje

2016-12-21 20:23 Warto zobaczyć 888 Sylwester w górach, sylwester w zakopanem,sylwester w szklarskiej porębie,sylwester w szczyrku,sylwester w karpaczu

Komentarze

Artykuł Sylwester w górach dokąd jechać ? nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Inne artykuły

Kulinarne podróże czyli co zjeść w Zakopanem
Porady

Kulinarne podróże czyli co zjeść w Zakopanem

Zakopane gdzie warto zjeść ? Szukając restauracji w Zakopanem musimy mieć świadomość, że ceny z reguły będą wysokie, to turystyczne miasto również nastawione na portfele turystów zagranicznych. Przykładowo stek z grilla z oscypkiem i cukinią kosztuje 35 zł. Oscypek znajduje się w ofercie jako zakąska i podawany jest z boczkiem i żurawiną – 14 zł.

Zakopane gdzie warto zjeść ? Szukając restauracji w Zakopanem musimy mieć świadomość, że ceny z reguły będą wysokie, to turystyczne miasto również nastawione na portfele turystów zagranicznych. Przykładowo stek z grilla z oscypkiem i cukinią kosztuje 35 zł. Oscypek znajduje się w ofercie jako zakąska i podawany jest z boczkiem i żurawiną – 14 zł.