Sylwester w górach dokąd jechać ?

Dokąd w góry na Sylwestra?

Święta to wyjątkowy, rodzinny czas. W tym okresie każdy przepełniony jest życzliwością i spokojem. Uroczysta wigilia z Mikołajem, później kolejne dni sjesty. Nieuchronnie zbliża się jednak Sylwester. To kolejny wyjątkowy czas. Wiele osób spędza go uroczyście, inni na zabawie i świętowaniu. Każdy jednak przyzna, że Sylwester w górach to super zabawa. Warto zawczasu pomyśleć, czy nie warto tak spędzić tej wyjątkowej nocy. Sylwester w górach to świetna opcja dla par oraz rodzin z dziećmi. Moc atrakcji spotka każdego, kto się tam wybierze.

Sylwester w Zakopanem — czemu nie?

Sylwester w górach jest jednym z najlepiej spędzonych na świeżym powietrzu. W wielu miastach można bowiem liczyć na zorganizowaną imprezę. Tak często jest w stolicy Tatr. Sylwester w Zakopanem ma nawet liczną publiczność przed telewizorami. Tam zawsze można liczyć na występ gwiazd i gorącą atmosferę. O północy na Krupówkach strzelają petardy, szampan zaś leje się strumieniem. Sylwestra można spędzić też w góralskiej chacie do wynajęcia w tym okresie. To świetne rozwiązanie dla większej, zorganizowanej grupy znajomych. Często ekipa znajomych spędza w górach więcej czasu. Nowy Rok jest tylko jedną z atrakcji. Sylwester w górach, a zwłaszcza w Zakopanem wymaga jednak wcześniejszej rezerwacji noclegu. Po udanej nocy trzeba mieć miejsce do odpoczynku i snu.

Sylwester w górach to także inne, nie mniej atrakcyjne miejscowości. Wiele z nich organizuje specjalne imprezy, licząc na rzesze turystów. Tworzona jest dodatkowa infrastruktura, zapraszane są gwiazdy estrady. Sylwester w górach to także Szczyrk, Karpacz, czy Szklarska Poręba. Wszędzie tam można liczyć na niezapomniane wrażenia z tej wyjątkowej nocy.

A może Sylwester w Szklarskiej Porębie?

Przemawia za tym urokliwość tego miasta. Tam przez cały rok można liczyć na atrakcje turystyczne. Szklarska Poręba to doskonałe miejsce, by spędzić Sylwestra. W okolicy królują tereny rekreacyjne dla narciarzy. Wielu turystów jeździ tam łączyć noc sylwestrową z aktywnym wypoczynkiem. Przerwa po świętach i Nowy Rok na stoku to fantastyczny wypoczynek. Stąd i Sylwester w Szklarskiej Porębie cieszy się dużym powodzeniem. To miasto cały rok tętni życiem. W okolicy jest mnóstwo szlaków i atrakcji turystycznych. Samo miejscowość zachęca do zwiedzania. Można tu liczyć na muzea i atrakcje kulinarne. Warto jednak wcześniej zarezerwować nocleg w Szklarskiej Porębie na Sylwestra. W ostatnich dniach wolne domki i kwatery do wynajęcia mogą być niedostępne.

A dlaczego nie Sylwester w Szczyrku?

Szczyrk to zimowa stolica Beskidu Śląskiego. Latem słynie z atrakcyjnych ścieżek rowerowych o różnych stopniu trudności. Zimą miasto nabiera jednak innego wyrazu. Sylwester w Szczyrku na pewno będzie niezapomniany. Nie spodziewajcie się tutaj tłumów, to nie Zakopane. Nie mniej spotkacie tu sporo turystów, którzy liczą na spokój. I tu można liczyć na malownicze miejsca. W Sylwestra ściąga do Szczyrku sporo narciarzy oraz rodzin z dziećmi. To miejsce przyjazne jest każdemu. Do wyboru jest mnóstwo atrakcji. To przytulne kawiarnie dla dwojga, czy liczne Muzea. Świetnym rozwiązaniem jest spacer po okolicach. Zimą w Beskidzie śląskim jest przepięknie. Pamiętajcie jednak, by zarezerwować na Sylwestra nocleg w Szczyrku. To miasto ma swoich fanów. Ale też i duży potencjał. W naszej wyszukiwarce znajdziecie najlepsze kwatery noclegowe na Sylwestra w Szczyrku.

Jak nie Szklarska Poręba, to może Sylwester w Karpaczu?

Karpacz to miasto położone w Karkonoszach. Zapewni całoroczne atrakcje turystyczne. Znane jest ze wspaniałych okolicznych szlaków widokowych. Swoje miejsce znajdą tu zarówno aktywni, jak i szukający spokoju turyści. Karpacz to także świetne miejsce na spędzenie Sylwestra. Wspaniała baza hotelowa konkuruje tu z prywatnymi kwaterami do wynajęcia. Do dyspozycji turystów są kluby oraz restauracje. Sylwester w Karpaczu z pewnością najpiękniej wyglądać będzie z Kościoła Wang. To jedno z wyżej położonych miejsc w mieście. Za Sylwestrem w Karpaczu przemawia duża oferta noclegów dla par i rodzin z dziećmi. Narzekać nie mogą także zapaleni sportowcy. W okolicy jest wiele terenów rekreacyjnych stworzonych z myślą o narciarzach. Warto wcześniej pomyśleć o noclegu na Sylwestra w Karpaczu. Jak w każdej turystycznej miejscowości i tu należy spodziewać się wielu gości. Najlepsze kwatery noclegowe w Karpaczu są zaś wcześniej rezerwowane. Nie daj się wyprzedzić! Spędź sylwestrową noc w Karpaczu, na sali lub na powietrzu. Z pewnością będą to niezapomniane przeżycia.

Kliknij w link poniżej aby zobaczyć nasze propozycje

2016-12-21 20:23 Warto zobaczyć 1869 Sylwester w górach, sylwester w zakopanem,sylwester w szklarskiej porębie,sylwester w szczyrku,sylwester w karpaczu

Komentarze

Artykuł Sylwester w górach dokąd jechać ? nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.