Noclegi Władysławowo tutaj nuda nam nie grozi

Noclegi w Polsce 54
Noclegi Władysławowo tutaj nuda nam nie grozi

Władysławowo co musimy wiedzieć

Nad morze można wybrać się o każdej porze roku. Latem możemy tam popływać i opalać się, jesienią i zimą wybrać się na klimatyczny spacer. Wybierając się nad morze sprawdźmy noclegi Władysławowo. Władysławowo to miejscowość w województwie pomorskim. Położone jest nad morzem, tak więc oferuje wiele nadmorskich atrakcji. To miejsce jest idealne dla osób uprawiających aktywną turystykę, możemy tu uprawiać sporty wodne: windsurfing, kitesurfingu, żeglarstwo, nurkowanie. Popływamy też w morzu i opalimy się na plaży. Tam czekają atrakcje dla dzieci: zjeżdżalnie wodne, ogródki zabaw. Nieco starsi mogą rozerwać się, biorąc udział w turnieju siatkówki.

Posłuchaj szumu fal

We Władysławowie znajdują się szkoły windsurfingu i kitesurfingu. Znajdziemy je na Półwyspie Helskim na terenie poszczególnych kampingów, przykładowo szkoły windsurfingu znajdują się na terenie campingu KAPER oraz „Małe morze”, szkoła kitesurfingu na kempingu Chałupy 6.

Oprócz czysto - morskich atrakcji, możemy zapuścić się w centrum miasta i odwiedzić Dom Rybaka, czyli siedzibę Urzędu Miasta Władysławowo. Warto wjechać na szczyt wieży widokowej Domu Rybaka, tam z tarasu widokowego będziemy mieć okazję zobaczyć władysławowski port.

Władysławowo jest historycznie związane z postacią generała Józefa Hallera oraz jego Błękitnej Armii, także znajdziemy tu willę samego generała, gdzie mieści się obecnie „Centrum Pamięci Generała Józefa Hallera i Jego Żołnierzy”. Dla pamięci generała Hallera nazwano jedną z dzielnic Władysławowa „Hallerowo”. Tam również znajduje się pomnik wybitnego Polaka.

Noclegi Władysławowo

Jeżeli planujemy zostać we Władysławowie nieco dłużej i zaznać wszystkich atrakcji miasta, należałoby pomyśleć o noclegu w którymś z ośrodków wypoczynkowych miasta. Na pomoc przychodzi nam Internet. Wpisując w wyszukiwarkę „pokoje Władysławowo”. Powinna wyskoczyć nam mapka z zaznaczonymi ośrodkami noclegowymi oraz linki do ich stron internetowych. Prześledźmy więc oferty kilku ośrodków. Pokoje gościnne Julia oferuje stosunkowo tanie noclegi Władysławowo, za pokój w okresie 1.09-15:06 zapłacimy: 70 zł za dobę w pokoju jednoosobowym oraz 90 zł w dwu osobowym. W pawilonie znajdują się również pokoje trzy i cztero osobowe, cena za dobę w trzyosobowym wyniesie 130 zł, zaś w czteroosobowym 150 zł. Możemy też zabrać ze sobą pupila, za psa małej i średniej rasy należy się dopłata w wysokości 15 zł za dobę. Pokoje gościnne stanowią więc tanią i sensowną opcję na majówkę nad morzem, w wakacje ceny będą już nieco droższe.

W centrum miasta znajdziemy też wille, pensjonaty i hotele. Jeżeli dysponujemy nieco większymi środkami i zależy nam na luksusowych warunkach, powinniśmy rozważyć nocleg w Hotelu. Obecnie obowiązuje cennik w sezonie niskim, za dobę w pokoju jednoosobowym zapłacimy 150 zł, w dwu osobowym sto złotych więcej, trzyosobowym - 290 zł za dobę, dostawka dla dzieci – 35 zł dla dzieci 3 -10 lat, 55 zł za dzieci starsze niż 10 lat. Jeżeli mamy dziecko w wieku nieprzekraczającym 6 lat i będzie ono spało z nami w jednym łóżku, wówczas nie płacimy za nocleg naszej pociechy. Warto zapoznać się z pakietem jesienno zimowym Hoteli nad morzem. Zalecamy zapoznać się również z ofertami innych ośrodków noclegowych.

2017-03-14 10:53 Warto zobaczyć 137

Komentarze

Artykuł Noclegi Władysławowo tutaj nuda nam nie grozi nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Inne artykuły